Skupina 15 - VSSvA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Hľadať
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Posledná téma
» REGISTRACIE ZRUSENE
cafko - Nejde gmail, alebo mi to len hapruje? EmptyUt 2 október 2012 - 11:13 pre Admin

» vrátenie peňazí za katering
cafko - Nejde gmail, alebo mi to len hapruje? EmptyPi 1 jún 2012 - 10:05 pre Heckova-71473

» Neprevzate diplomy
cafko - Nejde gmail, alebo mi to len hapruje? EmptyPi 18 máj 2012 - 16:37 pre Admin

» Cattering - vyuctovanie Mgr. statnic
cafko - Nejde gmail, alebo mi to len hapruje? EmptyUt 15 máj 2012 - 19:49 pre Admin

» Instrukcie k promociam
cafko - Nejde gmail, alebo mi to len hapruje? EmptyUt 1 máj 2012 - 10:24 pre Dita-76752

» PROMOCIE - terminy
cafko - Nejde gmail, alebo mi to len hapruje? EmptySt 25 apríl 2012 - 10:42 pre Admin

» Statnice - junovy termin
cafko - Nejde gmail, alebo mi to len hapruje? EmptySt 18 apríl 2012 - 14:53 pre Admin

» Tak uz zajtra....
cafko - Nejde gmail, alebo mi to len hapruje? EmptyPo 9 apríl 2012 - 7:57 pre mato-71092

» Instrukcie k statniciam zo studijneho
cafko - Nejde gmail, alebo mi to len hapruje? EmptyPo 12 marec 2012 - 14:43 pre Admin

Kto je prítomný
Celkom je tu prítomný 1 užívateľ: 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 anonymný.

nikto nie je prítomný

[ Zobrazi? celý zoznam ]


Najviac tu bolo súčasne prítomných 41 užívateľov dňa St 31 január 2024 - 21:50.

cafko - Nejde gmail, alebo mi to len hapruje?

3 posters

Goto down

cafko - Nejde gmail, alebo mi to len hapruje? Empty cafko - Nejde gmail, alebo mi to len hapruje?

Odoslať  jana.purdekova-76259 Po 29 marec 2010 - 13:35

......alebo sa niekto nastval a zrusil nasu schranku? Very Happy Very Happy

jana.purdekova-76259

Počet príspevkov : 5
Join date : 01.03.2010

Návrat hore Goto down

cafko - Nejde gmail, alebo mi to len hapruje? Empty Re: cafko - Nejde gmail, alebo mi to len hapruje?

Odoslať  mato-71092 Po 29 marec 2010 - 14:08

Veru veru.

Ja som mal nastavene preposielanie kopie sprav poslanych na gmail a to este stale funguje.
Z toho vyplyva, ze ucet na gmaily nebol zruseny, len zrejme niekto zmenil heslo.

To je zial riziko riesenia so zdielanym pristupom, ked su si vsetci rovni, resp. ked maju vsetci opravnenie robit cokolvek. Vacsinou skor ci neskor vznikne anarchia, staci jeden nasr...deny uzivatel.

Gmail zial nieje sluzba stavana na to, na co sme ju pouzivali a tak to aj dopadlo...
Hadam sa ale toto forum stane nahradou gmailu, akozto komunikacneho kanala nasej skupiny :-)
Rozhodne je na to aspon stavane.

mato-71092

Počet príspevkov : 30
Join date : 26.02.2010

Návrat hore Goto down

cafko - Nejde gmail, alebo mi to len hapruje? Empty ale ked uz sa ten niekto 3 roky drzal :o)))

Odoslať  jana.purdekova-76259 Po 29 marec 2010 - 14:16

to mohol uz nechat tak.....

jana.purdekova-76259

Počet príspevkov : 5
Join date : 01.03.2010

Návrat hore Goto down

cafko - Nejde gmail, alebo mi to len hapruje? Empty Re: cafko - Nejde gmail, alebo mi to len hapruje?

Odoslať  Monika.Gregorova-71421 Ut 30 marec 2010 - 14:21

gmail bol omnoho lepší ako toto tu, tu nik radšej nič nenapíše,nie je to prehľadné, niečo som tu písala, neviem to nájsť,nepáči sa mi to, sorry Maťo

Monika.Gregorova-71421

Počet príspevkov : 9
Join date : 01.03.2010

Návrat hore Goto down

cafko - Nejde gmail, alebo mi to len hapruje? Empty Re: cafko - Nejde gmail, alebo mi to len hapruje?

Odoslať  mato-71092 Ut 30 marec 2010 - 15:24

V pohode. Beriem to ako nazor. Zial v tvojom prispevku si nenapisala nic konstruktivne, teda ako by sa to dalo podla teba zlepsit (napr. ta prehladnost).

Ak mas pocit ze by bolo lepsie nejake ine clenenie tem, tak kludne navrhni ako by to bolo lepsie.

To ze nevies nieco najst, nemusi byt chybou tohto fora. Je mi jasne ze si treba trochu zvyknut na toto prostredie.
To ze ludia si nieco precitaju, ale nezareaguju na prispevok... To je o pouzivateloch, k tomu sa mi tazko vyjadrovat.

Inak vsetky svoje prispevky si vies vyhladat:

1. klikni na svoje uzivatelske meno pod svojim prispevkom (alebo v zozname uzivatelov)
2. potom klikni na Statistiky
3. pod castou s nazvom Prispevky na Hľadať všetky príspevky od užívateľa ...

Dostanes zoznam vsetkych svojich prispevkov na tomto fore, pozri [You must be registered and logged in to see this link.]

mato-71092

Počet príspevkov : 30
Join date : 26.02.2010

Návrat hore Goto down

cafko - Nejde gmail, alebo mi to len hapruje? Empty Re: cafko - Nejde gmail, alebo mi to len hapruje?

Odoslať  Monika.Gregorova-71421 Ut 30 marec 2010 - 15:40

Asi máš pravdu,musím sa naučiť v tomto tu orientovať, asi tým,čo bolo na gmaili,ked si to otvoril,nabehlo podľa dátumov všetko čo tam došlo, aj všetky reakcie, tu mi to chýba, ale je to o zvyku. Díky zvyknem si aj ja Smile

Monika.Gregorova-71421

Počet príspevkov : 9
Join date : 01.03.2010

Návrat hore Goto down

cafko - Nejde gmail, alebo mi to len hapruje? Empty Re: cafko - Nejde gmail, alebo mi to len hapruje?

Odoslať  Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.